Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Zajem podatkov - Digitalni potenciometer > X9317US8I-2.7
X9317US8I-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9317US8I-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9317US8I-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC DIGITAL POT 50K 100TP 8SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4704 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela X9317US8I-2.7 Proizvajalec Intersil
količina Na voljo 4704 pcs Podatkovni list X9317
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400
Odpornost (Ohms) 50k Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 100 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS)
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC