X9317WM8-2.7T1
X9317WM8-2.7T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9317WM8-2.7T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9317WM8-2.7T1
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP SGL 100TAP 10K 8-MSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5333 pcs
Product parameter
številka dela X9317WM8-2.7T1 Proizvajalec Intersil
količina Na voljo 5333 pcs Podatkovni list X9317
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP