X9317WS8I-2.7T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9317WS8I-2.7T2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9317WS8I-2.7T2
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP SGL 100TAP 10K 8-SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6040 pcs
Product parameter
številka dela X9317WS8I-2.7T2 Proizvajalec Intersil
količina Na voljo 6040 pcs Podatkovni list X9317
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC