Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Zajem podatkov - Digitalni potenciometer > X9317WV8-2.7
X9317WV8-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9317WV8-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9317WV8-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC DIGITAL POT 10K 100TP 8TSSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5469 pcs
Product parameter
številka dela X9317WV8-2.7 Proizvajalec Intersil
količina Na voljo 5469 pcs Podatkovni list X9317
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-TSSOP