X9409YV24IZ-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9409YV24IZ-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9409YV24IZ-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP QUAD 64-TAP 2.5K 24TSSOP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela X9409YV24IZ-2.7 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP QUAD 64-TAP 2.5K 24TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4746 pcs Podatkovni list X9409
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±30 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 50
Odpornost (Ohms) 2.5k Pakiranje Tube
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 64 Število vezij 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 2.5k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP