X9410WS24Z-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9410WS24Z-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9410WS24Z-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP DUAL 64TAP 10K 24-SOIC
Product parameter
številka dela X9410WS24Z-2.7 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP DUAL 64TAP 10K 24-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5888 pcs Podatkovni list X9410
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 150
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število Taps 64 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-SOIC