X9418WS24I-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9418WS24I-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9418WS24I-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC DCP DUAL 10K 64TP 24SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4325 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela X9418WS24I-2.7 Proizvajalec Intersil
Opis IC DCP DUAL 10K 64TP 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4325 pcs Podatkovni list X9418
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 150
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 64 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-SOIC