X9429YV14Z-2.7
X9429YV14Z-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9429YV14Z-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9429YV14Z-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP
Product parameter
številka dela X9429YV14Z-2.7 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4168 pcs Podatkovni list X9429
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400
Odpornost (Ohms) 2.5k Pakiranje Tube
Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število Taps 64 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP