Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Zajem podatkov - Digitalni potenciometer > X9440WV24
X9440WV24
X9440WV24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9440WV24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9440WV24
Proizvajalec Intersil
Opis IC DUAL PROG COMP 10K 24TSSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 19130 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela X9440WV24 Proizvajalec Intersil
količina Na voljo 19130 pcs Podatkovni list X9440
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba ±5V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 40
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tube
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število Taps 64 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik SPI
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP