Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Zajem podatkov - Digitalni potenciometer > X9C503SIZT1
X9C503SIZT1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9C503SIZT1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9C503SIZT1
Proizvajalec Intersil
Opis IC POT DGTL CTRL 50K OHM 8-SOIC
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela X9C503SIZT1 Proizvajalec Intersil
Opis IC POT DGTL CTRL 50K OHM 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32421 pcs Podatkovni list X9C102, X9C103, X9C104, X9C503
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 5V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 40
Odpornost (Ohms) 50k Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena X9C503SIZT1TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS)
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC