FI-JZ50C-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FI-JZ50C-R6000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FI-JZ50C-R6000
Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 50POS
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela FI-JZ50C-R6000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 50POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 121368 pcs Podatkovni list FI-JZ50C Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Vrsta žice Coaxial
Žični merilnik 44-46 AWG Serija FI-JZ
Razmik vrstic - Višina tona 0.010" (0.25mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 1
Število pozicij 50 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Friction Lock natančen opis 50 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 44-46 AWG