Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JA3102A-32-J19PC-R
JA3102A-32-J19PC-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JA3102A-32-J19PC-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JA3102A-32-J19PC-R
Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 541 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela JA3102A-32-J19PC-R Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 541 pcs Podatkovni list JA3102A-y-yyyCx(R) Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 32-J19
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc
Serija JA Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Synthetic Resin
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Black
Odpiranje kabla 1.886" (47.90mm) Material backshell, Plating -