Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > JA3106B-32-J19PC-R
JA3106B-32-J19PC-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JA3106B-32-J19PC-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JA3106B-32-J19PC-R
Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN PLUG MALE 19POS SILVR CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 976 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela JA3106B-32-J19PC-R Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN PLUG MALE 19POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 976 pcs Podatkovni list JA3106B-x-JxxC-R Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov - Prekinitev Crimp
Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Zinc Plated, Black Material školjke, Dokončaj -
Serija JA RoHS Status Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca JA3106B-32-J19PC-R
Velik premer dobavljen 32-J19 Lastnosti Backshell
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Opis CONN PLUG MALE 19POS SILVR CRIMP
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded