WM1F068NSA
WM1F068NSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WM1F068NSA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WM1F068NSA
Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 1MM 68POS R/A
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela WM1F068NSA Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 1MM 68POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija WM1
Višina tona 0.039" (1.00mm) Pakiranje Tray
Druga imena 670-2422 Število vrstic 2
Število pozicij 68 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.219" (5.55mm)
Lastnosti Board Guide, Board Lock natančen opis 68 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold