WP21-P040VA1-R8000
WP21-P040VA1-R8000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WP21-P040VA1-R8000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WP21-P040VA1-R8000
Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis 40 PIN BOARD TO BOARD PLUG, 0.35
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela WP21-P040VA1-R8000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis 40 PIN BOARD TO BOARD PLUG, 0.35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija WP21
Višina tona 0.014" (0.35mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 670-2940-2
WP21-P040VA1
Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 0.6mm
Višina nad ploščo 0.019" (0.48mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 1.97µin (0.050µm)