WP3-P022VA1-R500
WP3-P022VA1-R500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WP3-P022VA1-R500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WP3-P022VA1-R500
Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.4MM 22POS DUAL SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela WP3-P022VA1-R500 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.4MM 22POS DUAL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 105645 pcs Podatkovni list WP3 Series CatalogWP3-PzzzVA1 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Serija WP3
Višina tona 0.016" (0.40mm) Pakiranje Original-Reel®
Druga imena 670-2636-6 Število vrstic 2
Število pozicij 22 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 1mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 22 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold