WP6C-P024VA1-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WP6C-P024VA1-R6000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WP6C-P024VA1-R6000
Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN PLG 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela WP6C-P024VA1-R6000 Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN PLG 0.4MM SHLD 24POS DL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63648 pcs Podatkovni list WP6C-PzzzVA1 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Serija WP6C
RoHS Status Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 24 Število vodnikov 0.016" (0.40mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca WP6C-P024VA1-R6000
Dolžina - objava (parjenje) 0.8mm Višina nad ploščo 0.025" (0.63mm)
Lastnosti Solder Retention Razširjen opis 24 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN PLG 0.4MM SHLD 24POS DL SMD Stopite v stik s finišno debelino Gold