WP7-P016VA1-R8000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WP7-P016VA1-R8000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WP7-P016VA1-R8000
Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.4MM 16POS DUAL SMD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 249888 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela WP7-P016VA1-R8000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.4MM 16POS DUAL SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija WP7
Višina tona 0.016" (0.40mm) Pakiranje Original-Reel®
Druga imena 670-3036-6 Število vrstic 2
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 0.7mm
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Višina nad ploščo 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 16 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold