Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Pravokotni Cable Assemblies > A10DS10DS28W305B
A10DS10DS28W305B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A10DS10DS28W305B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A10DS10DS28W305B
Proizvajalec JST
Opis JUMPER 10DS-8E - 10DS-8E 12"
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela A10DS10DS28W305B Proizvajalec JST
Opis JUMPER 10DS-8E - 10DS-8E 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77020 pcs Podatkovni list AxxDSxxDS28W305B Drawing
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Ščitenje - Serija DS
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.079" (2.00mm)
Število vrstic 1 Število pozicij 10
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 1.00' (304.80mm) Stopite v stik s finišno debelino -