Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Pravokotni Cable Assemblies > A11SSR11SSR32E51B
A11SSR11SSR32E51B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A11SSR11SSR32E51B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A11SSR11SSR32E51B
Proizvajalec JST
Opis JUMPER 11SSR-32H - 11SSR-32H 2"
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela A11SSR11SSR32E51B Proizvajalec JST
Opis JUMPER 11SSR-32H - 11SSR-32H 2" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77823 pcs Podatkovni list AxxSSRxxSSR32E51B Drawing
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Ščitenje - Serija SSR
Pitch - Connector 0.039" (1.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Število vrstic 1 Število pozicij 11
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 0.167' (50.80mm, 2.00")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00") Stopite v stik s finišno debelino -