Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > S12B-PASK-2
S12B-PASK-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S12B-PASK-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S12B-PASK-2
Proizvajalec JST
Opis CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4954 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela S12B-PASK-2 Proizvajalec JST
Opis CONN HEADR PA 12POS SIDE 2MM TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4954 pcs Podatkovni list PA Family Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Kinked Pin, Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija PA
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 455-1541 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Višina izolacije 0.256" (6.50mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.134" (3.40mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm) Stik s fino debelino - post -