Domov > Izdelki > filtri > RF Filtri > 3550LP14A300T
3550LP14A300T
3550LP14A300T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 3550LP14A300T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 3550LP14A300T
Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS 3.55GHZ WIMAX
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
številka dela 3550LP14A300T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS 3.55GHZ WIMAX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 295529 pcs Podatkovni list 3550LP14A300
Kategorija filtri Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ripple -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Druga imena 3550LP14A300
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.65dB
Višina (maks.) 0.028" (0.70mm) Pogostost 3.55GHz Center
Vrsta filtra Low Pass Bandwidth 300MHz
Podobni izdelki
35507-1000 Image
3551 Image
  • del #:3551
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:BADGE MONITOR ETHYLENE OXIDE 5PC
  • Na zalogi:755
  • del #:3551
  • Proizvajalci:Inspired LED
  • Opis:D/F FILM CLEAR 5/16 X 36Y, KILLE
  • Na zalogi:4233
  • del #:35505-6200-B00GF
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN SOCKET 1.6-2MM YEL WIREMNT
  • Na zalogi:19097
  • Proizvajalci:EasyBraid Co.
  • Opis:PUMP/BOTT PURE-TOUCH NAT SQ 8OZ
  • Proizvajalci:Desco
  • Opis:SLEEVE DISS PURE-TOUCH 6OZ
 RFQ
  • Proizvajalci:Adafruit
  • Opis:STRAIGHT HDMI SOCKET ADAPTER
 RFQ
  • Proizvajalci:EasyBraid Co.
  • Opis:PUMP/BOTT PURE-TOUCH HDPE SQ 6OZ
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:TRIPLE SQ KEY L SHAPE M10 4.33"