Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > A765EB107M1CLAE025
A765EB107M1CLAE025
A765EB107M1CLAE025
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A765EB107M1CLAE025 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A765EB107M1CLAE025
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela A765EB107M1CLAE025 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 206836 pcs Podatkovni list A765 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija A765 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 399-13672-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm
natančen opis 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF