Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALA7DD431CD400
ALA7DD431CD400
ALA7DD431CD400
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALA7DD431CD400 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALA7DD431CD400
Proizvajalec KEMET
Opis ALU SNAP IN 430UF 400V
(v ameriških dolarjih)
320 pcs
Product parameter
številka dela ALA7DD431CD400 Proizvajalec KEMET
Opis ALU SNAP IN 430UF 400V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21073 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija ALA7D
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.39A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.46A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 426 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 408.6 mOhm @ 100Hz
natančen opis 430µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 408.6 mOhm @ 100Hz Zmogljivost 430µF