Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALA8DA621DF400
ALA8DA621DF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALA8DA621DF400 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALA8DA621DF400
Proizvajalec KEMET
Opis ALU SNAP IN 620UF 400V
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela ALA8DA621DF400 Proizvajalec KEMET
Opis ALU SNAP IN 620UF 400V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11498 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija ALA8D
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.55A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.81A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 371.2 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 248.2 mOhm @ 100Hz
natančen opis 620µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.2 mOhm @ 100Hz Zmogljivost 620µF