Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALC10C153EF063
ALC10C153EF063
ALC10C153EF063
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALC10C153EF063 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALC10C153EF063
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ALC10C153EF063 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8426 pcs Podatkovni list ALC10 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm) Serija ALC10
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.02A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.18A @ 10kHz