Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF20G221EC550
ALF20G221EC550
ALF20G221EC550
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF20G221EC550 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF20G221EC550
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 220UF 20% 550V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
216 pcs
Product parameter
številka dela ALF20G221EC550 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 220UF 20% 550V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12009 pcs Podatkovni list ALF20 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 550V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm) Serija ALF20
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.84A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.01A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.38 Ohms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.584 Ohm @ 100Hz natančen opis 220µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 1.584 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose