Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70A134NF063
ALS70A134NF063
ALS70A134NF063
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70A134NF063 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70A134NF063
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ALS70A134NF063 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2650 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 27.3A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 28.9A @ 10kHz