Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70A302KF400
ALS70A302KF400
ALS70A302KF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70A302KF400 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70A302KF400
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 3000UF 20% 400V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ALS70A302KF400 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 3000UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5294 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.5A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 16.3A @ 10kHz