Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70A753KE040
ALS70A753KE040
ALS70A753KE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70A753KE040 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70A753KE040
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 75000UF 20% 40V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ALS70A753KE040 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 75000UF 20% 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6742 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 40V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 18.6A @ 10kHz