Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70C624QM025
ALS70C624QM025
ALS70C624QM025
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70C624QM025 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70C624QM025
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 620000UF 20% 25V SCREW
Product parameter
številka dela ALS70C624QM025 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 620000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1847 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 36.1A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 36.9A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 8 mOhms
Višina - sedež (maks.) 5.236" (133.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 mOhm @ 100Hz
natančen opis 620000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 620000µF