Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70H471DB500
ALS70H471DB500
ALS70H471DB500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70H471DB500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70H471DB500
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ALS70H471DB500 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11411 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.1A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.504" (12.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 399 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.520" (64.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 531 mOhm @ 100Hz
natančen opis 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 531 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF