Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS71A132DF400
ALS71A132DF400
ALS71A132DF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS71A132DF400 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS71A132DF400
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ALS71A132DF400 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8561 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm) Serija ALS71
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.3A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.2A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.504" (12.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 70 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 122 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 122 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1300µF