Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS80A513KE040
ALS80A513KE040
ALS80A513KE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS80A513KE040 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS80A513KE040
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 51000UF 20% 40V SCREW
(v ameriških dolarjih)
96 pcs
Product parameter
številka dela ALS80A513KE040 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 51000UF 20% 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5379 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 40V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija ALS80
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.6A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 16.2A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 16 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.307" (84.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 100Hz
natančen opis 51000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 51000µF