Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS80C303QS250
ALS80C303QS250
ALS80C303QS250
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS80C303QS250 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS80C303QS250
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 30000UF 20% 250V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 891 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
48 pcs
Product parameter
številka dela ALS80C303QS250 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 30000UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 891 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm) Serija ALS80
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 26A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 31.8A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 10 mOhms
Višina - sedež (maks.) 7.717" (196.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhm @ 100Hz
natančen opis 30000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 30000µF