Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS81A473KF063
ALS81A473KF063
ALS81A473KF063
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS81A473KF063 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS81A473KF063
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
(v ameriških dolarjih)
96 pcs
Product parameter
številka dela ALS81A473KF063 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4772 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm) Serija ALS81
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 16.4A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 18.7A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 13 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 14 mOhm @ 100Hz
natančen opis 47000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47000µF