Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS81A823DF025
ALS81A823DF025
ALS81A823DF025
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS81A823DF025 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS81A823DF025
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ALS81A823DF025 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8913 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm) Serija ALS81
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12.9A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 14.5A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.504" (12.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 19 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm @ 100Hz
natančen opis 82000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82000µF