Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > B76006V3379M045
B76006V3379M045
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B76006V3379M045 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B76006V3379M045
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B76006V3379M045 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4216 pcs Podatkovni list B760 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija B760
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 495-2303-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca V
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm Zmogljivost 330µF