Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0201C120J3GACTU
C0201C120J3GACTU
C0201C120J3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0201C120J3GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0201C120J3GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela C0201C120J3GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6306694 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)