Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C102M3RACTU
C0402C102M3RACTU
C0402C102M3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C102M3RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C102M3RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 25V X7R 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela C0402C102M3RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 25V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 811115 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)