Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C150D3GACTU
C0402C150D3GACTU
C0402C150D3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C150D3GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C150D3GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 15PF 25V NP0 0402
Product parameter
številka dela C0402C150D3GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 15PF 25V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 539816 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)