Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C181F5GACTU
C0402C181F5GACTU
C0402C181F5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C181F5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C181F5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 50V NP0 0402
Product parameter
številka dela C0402C181F5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 180PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 111651 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)