Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C182F4GACTU
C0402C182F4GACTU
C0402C182F4GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C182F4GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C182F4GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1800PF 16V NP0 0402
Product parameter
številka dela C0402C182F4GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1800PF 16V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86213 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)