Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C183K8PACTU
C0402C183K8PACTU
C0402C183K8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C183K8PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C183K8PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.018UF 10V X5R 0402
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C0402C183K8PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.018UF 10V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 915652 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 399-3013-1 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.018µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije General Purpose