Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C331K5RACTU
C0402C331K5RACTU
C0402C331K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C331K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C331K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0402
Product parameter
številka dela C0402C331K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 759693 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)