Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C470F5GACTU
C0402C470F5GACTU
C0402C470F5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C470F5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C470F5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C0402C470F5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89739 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 399-11126-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 53 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 47pF Aplikacije General Purpose