Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C103J1RACTU
C0603C103J1RACTU
C0603C103J1RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C103J1RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C103J1RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C103J1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 707084 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 399-3190-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose