Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C104K3RACTU
C0603C104K3RACTU
C0603C104K3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C104K3RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C104K3RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C104K3RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2812516 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)