Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C105Z9VACTU
C0603C105Z9VACTU
C0603C105Z9VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C105Z9VACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C105Z9VACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0603
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C105Z9VACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2397093 pcs Podatkovni list Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca -20%, +80% Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 399-3217-1 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1µF