Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0603C120J4GACTU
C0603C120J4GACTU
C0603C120J4GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0603C120J4GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0603C120J4GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 16V NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0603C120J4GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 16V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1568318 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 12pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C